O nás

Společnost Hydrotechnik Praha spol. s r.o. byla založena v roce 1996  a navazuje na činnosti protlakářské soukromé firmy Hydronic Plus založené v roce 1991.

IMG_4151.png


Společnost Hydrotechnik Praha spol. s r.o. je stavební a obchodní společnost patří svým ročním obratem k menším firmám v oboru stavební realizace.


Vlastní administrativní a skladový areál. Specializuje se především na protlačování ocelových, betonových a plastových chrániček, mikrotunelování a bezvýkopové technologie pokládky inženýrských sítí.

Středisko obchodních služeb zabezpečuje dodávky ocelového a hutního materiálu jak pro své vlastní stavby, tak pro potřeby našich zákazníků z řad strojírenských, stavebních a obchodních firem. Sortiment se skládá převážně z ocelového potrubí a jejich příslušenství - příruby, kolena, oblouky, klenutá dna, dále výřezů potrubí – chrániček, dimenze 20mm - 2000mm.

Hydrotechnik Praha spol. s r.o. má jasně definovanou vizi a z ní vycházející cíle. Naši zaměstnanci a spolupracovníci jsou s cíli seznámeni a srozuměni. Dodržování firemních cílů se promítá do naší každodenní práce.

Věříme, že i vy oceníte naše kvality a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Jsme přesvědčeni, že i vy budete s našimi službami spokojeni, protože s námi uděláte díru do světa